Żaluzje poziome

Żaluzje poziome – Piła

●  Żaluzje poziome międzyszybowe

Stosowane głównie w oknach starszego typu, czyli tzw. rozkręcanych. Mocuje się je między szybami. Wymagają wiercenia w skrzydle okna ze względu na konieczność wyprowadzenia sznurka i laski do obsługi żaluzji.

●  Żaluzje poziome nawierzchniowe

Ten rodzaj żaluzji poziomych jest mocowany na skrzydła okna. Wyróżnia je fakt, że dzięki specjalnym uchwytom, w które mogą zostać wyposażone, nie ma konieczności wiercenia w ramie podczas montażu. Najczęściej wykorzystywane są przy oknach z szybami zespolonymi. Zamontowany w rynnie tzw. automat, umożliwia precyzyjną regulację kąta ustawienia taśmy żaluzji, a także dowolne blokowanie sznurka podczas ich podciągania bądź opuszczania.

●  Żaluzje poziome naciągane

Podobnie, jak żaluzje nawierzchniowe, montowane są na oknach od strony wewnętrznej. Dodatkowo zostały wyposażone w linki prowadzące taśmę żaluzji, dzięki czemu mogą być stosowane przy oknach uchylnych lub dachowych. Linki, mimo zmiany kąta nachylenia okna, cały czas utrzymują żaluzję przy szybie.

Chcą Państwo zainwestować w żaluzje poziome? Piła i okolice – sprawdź naszą ofertę!

 

Współpraca z nami przebiega szybko i sprawnie, dlatego jesteśmy przekonani, że będą Państwo usatysfakcjonowani z jakości naszych usług.

Call Now Button