Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe – Piła i okolice

W naszej ofercie dostępny jest także montaż profesjonalnych żaluzji pionowych. Gdzie najczęściej możemy się z nimi spotkać? Żaluzje pionowe mają zastosowanie w biurach, bankach, urzędach a także w mieszkaniach. Są świetną alternatywą dla rolet, a także rewelacyjnie zastępują firany. Posiadają także właściwości antystatyczne, a to oznacza, że nie osiada na nich kurz. Świetnie chronią każde pomieszczenie przed nadmiarem promieni słonecznych (także w tych miejscach w budynku, gdzie okna umiejscowione są od strony południowej).

Co więcej, pełnią funkcję nie tylko praktyczną, ale także estetyczną, gdyż stanowią eleganckie wykończenie każdego wnętrza. Posiadają mechanizm do ręcznej obsługi, a część dolna żaluzji wyposażona jest w obciążniki połączone łańcuszkiem. Można je sterować zdalnie, co niewątpliwie jest dużym ułatwieniem.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze wzornikiem materiałów! W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy!

Chcą Państwo zainwestować w żaluzje  pionowe? Piła i okolice – sprawdź naszą ofertę!

 

Współpraca z nami przebiega szybko i sprawnie, dlatego jesteśmy przekonani, że będą Państwo usatysfakcjonowani z jakości naszych usług.

Call Now Button