Markizy

Markizy Piła – sprawdź naszą ofertę!

Markizy możemy podzielić na trzy rodzaje: tarasowe, balkonowe oraz koszowe.

Markizy tarasowe doskonale nadają się do osłaniania tarasów. Mają duży wysięg (3,5m), dlatego stosowane są do osłaniania dużych balkonów, witryn sklepowych, restauracji lub kawiarni na wolnym powietrzu. Estetycznym dodatkiem do zewnętrznego wyglądu kawiarni, ogrodu zimowego lub przeszklonego daszku może być pergola.

Markizy koszowe posiadają zróżnicowany kształt i wzory, dlatego doskonale harmonizują z pięknem starych kamienic i architekturą nowoczesnych pawilonów handlowych. Poszycie markizy wykonane jest z zbrojonej folii PCV.

Dzięki zastosowaniu markiz wiedeńskich, witryny galerii, a także sklepy i kioski są bardziej okazałe, a towar – chroniony przed słońcem – lepiej zabezpieczony. Są to markizy wysuwane na dwóch stałych ramionach, dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. Ich główną zaletą jest fakt, że dodają ulicom niepowtarzalnego uroku, a oczom przechodniów przypochlebiają się bogactwem barw. W upalny dzień miło i przyjemnie jest przystanąć w cieniu markizy i zapoznać się z ofertą wybranego sklepu.

 

Współpraca z nami przebiega szybko i sprawnie, dlatego jesteśmy przekonani, że będą Państwo usatysfakcjonowani z jakości naszych usług.

Call Now Button